Dzień dziecka

 Dzień Dziecka 🍦

Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na pyszne lody. Ten słodki poczęstunek został sfinansowany z nagrody zdobytej w konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Była to dla dzieci wspaniała niespodzianka i miły sposób na wspólne świętowanie 🙂

























Komentarze