Dzień Dziecka 🍦
Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na pyszne lody. Ten słodki poczęstunek został sfinansowany z nagrody zdobytej w konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Była to dla dzieci wspaniała niespodzianka i miły sposób na wspólne świętowanie 🙂
Komentarze
Prześlij komentarz